Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Rimbo Idrottsförening
Fotboll
Flickor 06/07

Matcher
DECEMBER 2019
 
01
10:30
sön
10:30    
Långsjö sporthall
Rimbo IF F06 - Gamla Upsala SK  -      
 
07
11:00
lör
11:00    
Alsike Sporthall 1
Alsike IF F06 - Rimbo IF F06  -      
 
20
19:30
fre
19:30    
Gamlishallen
IK Sirius FK F07 - Rimbo IF F06  -      
JANUARI 2020
 
12
12:00
sön
12:00    
Långsjö sporthall
Rimbo IF F06 - Alsike IF F071  -  6  
 
17
19:10
fre
19:10    
Österbybruks Sporthall
Films SK F07 - Rimbo IF F060  -  5  
 
26
10:30
sön
10:30    
Långsjö sporthall
Rimbo IF F06 - Danmarks IF F077  -  1  
FEBRUARI 2020
 
02
10:10
sön
10:10    
Gamlishallen
Gamla Upsala SK - Rimbo IF F062  -  4  
 
15
10:30
lör
10:30    
Sparbankshallen (Rimbo)
Rimbo IF F06 - Alsike IF F061  -  2  
MARS 2020
 
08
10:00
sön
10:00    
Mullevallen
 
Rimbo Idrottsförening - Roslagsbro  -      
 
22
16:00
sön
16:00    
Mullevallen Konstgräs
Rimbo IF F06 - Upsala IF1  -  2  
APRIL 2020
 
26
12:00
sön
12:00    
Bortamatch
 
Roslagsbro - Rimbo Idrottsförening  -      
MAJ 2020
 
10
11:00
sön
11:00    
IP Arkadien 2
Rimbo IF F06/07 - Vaksala SK Gul  -      
 
17
13:00
sön
13:00    
Idrottsfältet 2
Fanna BK F06 Svart - Rimbo IF F06/07  -      
 
24
11:00
sön
11:00    
IP Arkadien 2
Rimbo IF F06/07 - Roslagsbro IF F14  -      
 
30
17:00
lör
17:00    
Sävja IP Konstgräs
Dalkurd/UIF - Rimbo IF F06/07  -      
JUNI 2020
 
06
16:00
lör
16:00    
Bälinge IP Konstgräs
Bälinge IF F06 - Rimbo IF F06/07  -      
 
16
18:30
tis
18:30    
IP Arkadien 2
Rimbo IF F06/07 - Sunnersta AIF F06  -      
AUGUSTI 2020
 
16
16:00
sön
16:00    
sthammars IP 1
sthammars SK Rd - Rimbo IF F06/07  -      
16
16:00
sön
16:00    
Östhammars IP 1
Östhammars SK Röd - Rimbo IF F06/07  -      
 
23
17:00
sön
17:00    
Årsta IP 1
Vaksala SK Gul - Rimbo IF F06/07  -      
 
29
11:00
lör
11:00    
Mullevallen Konstgräs
Rimbo IF F06/07 - Fanna BK F06 Svart  -      
SEPTEMBER 2020
 
06
14:30
sön
14:30    
Vårlyckan 2
Roslagsbro IF F14 - Rimbo IF F06/07  -      
 
13
11:00
sön
11:00    
IP Arkadien 2
Rimbo IF F06/07 - Dalkurd/UIF  -      
 
20
11:00
sön
11:00    
IP Arkadien 2
Rimbo IF F06/07 - Bälinge IF F06  -      
 
27
13:30
sön
13:30    
Granebergs G4
Sunnersta AIF F06 - Rimbo IF F06/07  -