Hej alla
hockeytokiga föräldrar.
I år kommer
vi spela med 2 lag i P 11 i Björnliga 2, Lag Rimbo Blå och Rimbo lag Vit.
Och ett lag
i Björnliga 1, P10.
Vi kommer också att bemanna A -lags matcher hemma i kiosken.
Allt ligger
på hemsidan www.rimboif.com under P11-12 kalender.
Längst ner
finner ni arbetsschemat, ni byter familjer emellan om ni ej kan jobba :)
Så gå in
titta och planera in hösten, vintern och våren. :)
Lag Björnliga 1:
Ledare: Matus, Juris, Dogge, Saldèn.
Mv: Elias Sundell
Mv: Oliver Hammargren
Adrian
Viggo
Daniels D
Markus
Simon
Charlie
Zebulon
Elias Saldèn
Daniel S
Mohamed
Lag Björnliga 2, Lag Blå.
Ledare: Matus, Juris,
Peter.
MV: Elias
Sundell
Patrik
Casper
Erik
Felix
Adrian
Mohamed
Viggo
Daniels D
Axel
Teodor
Maxim
Robin
Lag Björnliga
2, Lag Vit.
Ledare: Dogge, Tobbe,
Jim.
MV: Oliver
Hammargren
Falcon
Zebulon
Theo
Oskar
Frank
Markus
Charlie
Elias Saldén
Simon
Daniel S
Alvin
ARBETSSCHEMA:
A-lags match.
11 okt, kl. 18.30-21.30
Kiosk: Benko, Falcon Mattsson.
A-lags match.
2 nov, kl. 15.30-18.30
Kiosk: Björkman, Hedlund
Björnliga 2.
9 nov, kl.
09.30-13.30.
Sekretariat:
Mattsson Engström, Holtling.
Kiosk:
Carlzon, Benko.
Bingo Långsjöskolan matsal.
16 nov, kl. 12.45-16.00
Familj: Szandai. Clefberg.
Björnliga 1.
17 nov, kl.
14.00-18.00
Sekretariat:
Kutsenko, Cöster.
Kiosk:
Sundell, Hammargren.
Björnliga 2.
23 nov, kl.
11.00-14.00.
Sekretariat:
Saldén, Szandai.
Kiosk:
Falcon Mattsson, Clefberg
Bingo Långsjöskolan matsal.
14 dec, kl. 12.45-16.00
Familj: Sundell, Hammargren
Björnliga 2.
14 dec, kl.
09.00-13.00.
Sekretariat:
Alkawka, Norden
Kiosk:
Vestlin, Öhlund.
Bingo Långsjöskolan matsal.
18 jan, kl. 12.45-16.00
Familj: Saldèn, Björkman.
Björnliga 2.
18 jan, kl.
12.10-16.10.
Sekretariat:
Daizis, Mattsson Engström
Kiosk:
Holtling, Hedlund.
Björnliga 2.
8 feb, kl.
11.00-14.00.
Sekretariat:
Kutsenko,
Kiosk:
Björkman, Clefberg
Bingo Långsjöskolan matsal.
15 feb, kl. 12.45-16.00
Familj: Öhlund, Vestlin
Björnliga 1.
15 feb, kl.
10.00-14.00.
Sekretariat:
Saldèn, Alkawka.
Kiosk:
Carlzon, Daizis.
Hemmamatch mot Almtuna IS P12.
29 feb, kl. 13.00-14.35
Sekretariat: Nordén,
Kiosk: Engström-Mattsson, Öhlund,
Bingo Långsjöskolan matsal.
14 mars, kl. 12.45-16.00
Familj: Clefberg, Kutsenko.
Hemmamatch mot Wings HC P12.
Hemmamatch mot Wings HC P11.
14 mars, kl. 11.00-13.00
Sekretariat: Cöster. Carlzon,
Kiosk: Szandai, Hedlund,
Hemmamatch mot Viggbyholm P12.
Hemmamatch mot Hallstavik P10-11.
21 mars, kl. 11.00-13.00
Sekretariat: Palmqvist, Claesson.
Kiosk: Nordén, Mattsson-Engström.
Hemmamatch mot Norrtälje IK P11.
Hemmamatch mot Norrtälje IK P12.
28 mars, kl. 12.30-14.30
Sekretariat: Carlzon, Daizis
Kiosk: Szandai, Saldèn.
Bingo Långsjöskolan matsal.
11 april, kl. 12.45-16.00
Familj: Claesson, Palmqvist
Hemmamatch mot Viggbyholm P12.
Hemmamatch mot Djurgården P11.
18 April, kl. 11.00-13.00
Sekretariat: Holtling, Hedlund.
Kiosk: Vestlin, Öhlund.
Hemmamatch mot Huddinge P12.
Hemmamatch mot Väsby P11.
25 April, kl. 11.00-13.00
Sekretariat: Kutsenko, Cöster
Kiosk: Sundell, Hammargren