SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Rimbo Idrottsförening
Huvudförening
Styrelse

Fotbollssektionen
Ordförande Kassör / Ekonomi
Patrick Bäckman
070-529 53 22
patrick@rimboif.com
RIF Kansli / 0175-705 55
Jennifer Lundborg Larsson
kansli@rimboif.com 
   
Ledamöter  
Jonathan Sandblom
070-347 49 22
jonathan.sandblom@storstadspress.se

My Magnusson

073-706 40 14

magnussonmy95@gmail.com

   

Elliot Isaksson

070-774 98 06

isaksson8559@gmail.com

Per Lennerup

070-860 08 45

per.lennerup@gmail.com 

 

 

 
 
Ishockeysektionen
Ordförande Kassör / Ekonomi
Juris Daizis
079-074 44 36
juris.daizis@rimboif.com
RIF Kansli / 0175-705 55
Jennifer Lundborg Larsson
kansli@rimboif.com
   
Ledamöter  
Marcus Jansson
070-755 12 18
marcus@markobyggrimbo.se
Matus Benko
070-406 62 28
bencomat@hotmail.com
   
Annica Avegård
070-668 95 64
annica.avegard@outlook.com

Peter Hagbergh

070-634 57 53

peter.hagbergh@gmail.com

   

Mikael Johansson

073-209 01 83

micke.json@gmail.com

Urban Björkman

076-859 29 23

urban.bjorkman@outlook.com

 
 

Bordtennissektionen

Ordförande Kassör
Gunnar Björklund
076-091 00 15

RIF Kansli / 0175-705 55
Jennifer Lundborg Larsson
kansli@rimboif.com 
   
Ledamöter  
Linus Drougge
070-699 49 71

Thomas Danielsson
073-565 82 97